:)
Едно Рударско бебенце
Такива снимки май липсват, ето една :)
Това е Гого, той се роди на 23.11.09г. и сега чичо му реши да го покаже, не за друго, а защото смята, че той е най-хубавото бебе и защото много го обича!
Такива снимки май липсват, ето една :)
Това е Гого, той се роди на 23.11.09г. и сега чичо му реши да го покаже, не за друго, а защото смята, че той е най-хубавото бебе и защото много го обича!
Последни коментари
преди 8 седмици 5 дни
преди 8 седмици 5 дни
преди 8 седмици 5 дни
преди 8 седмици 5 дни
преди 10 седмици 1 ден
преди 10 седмици 1 ден
преди 10 седмици 1 ден
преди 10 седмици 1 ден
преди 10 седмици 1 ден
преди 10 седмици 1 ден