Инциденти
Оцелялото в тежката катастрофа в с. Рударци момиче е откарано във Военна болница
Оцелялото в тежката катастрофа в с. Рударци момиче е преместено от реанимацията на пернишката болница “Р. Ангелова” във Военна болница /ВМА/ София, разбра репортер на Агенция “ЗА Перник”. Състоянието му остава критично.



Последни коментари
преди 8 седмици 6 дни
преди 8 седмици 6 дни
преди 8 седмици 6 дни
преди 8 седмици 6 дни
преди 10 седмици 1 ден
преди 10 седмици 1 ден
преди 10 седмици 1 ден
преди 10 седмици 1 ден
преди 10 седмици 2 дни
преди 10 седмици 2 дни