неволи
Вече няма и ток
Режимът на водата продължава. Някак спрях да се ядосвам. Започнах да свиквам с неволите, промених снякои от хигиенните си навици.
През последните дни вече няма и осветление по улиците (поне в района на Ехо, за другите места не зная).



Последни коментари
преди 8 седмици 5 дни
преди 8 седмици 5 дни
преди 8 седмици 5 дни
преди 8 седмици 5 дни
преди 10 седмици 1 ден
преди 10 седмици 1 ден
преди 10 седмици 1 ден
преди 10 седмици 1 ден
преди 10 седмици 1 ден
преди 10 седмици 1 ден